Založit webové stránky nebo eShop

 

        Akim Milargo  

  • Plemeno                Německý ovčák       /       Breed               German Shepherd              
  • Barva                    Celočerný               /       Color                 Black
  • Chovatel                Přemysl Filípek       /       Breeder            Premysl Filipek
  • Druh srsti             Krátká                    /       Type of hair      Short
  • Datum narození     25.1.2010               /        Date of birth    25.1.2010
  • Rtg.                       DKK 0/0,DLK 0/0   /       X-ray                 HD 0/0, ED 0/0
  • DNA                     ANO (CZ)               /        DNA                  Yes (CZ)
  • Výstava                 VD 2.                     /         Exhibition          SG 2.
  • Bonitace                5Y1/P 1.tř.             /         Stud                  1 kkl
  • Zkoušky                ZVV1 (95/84/92)   /         Exams                ZVV1 (95/84/92) 
                                 ZVV2 (95/72/88)                                       ZVV2 (95/72/88)         
                                   ZVV3 (92/79/95)                                       ZVV3 (92/79/95)
                                 ZPO1, BH, IPO3,FPr3                                 ZPO1, BH, IPO3, FPr3
                                 ZMT, T1                                                     ZMT, T1
  • Working dog         http://www.working-dog.eu/dogs-details/1042956/Akim-Milargo

                      ÚČASTNÍK MČR ZVV3 BŘEZNICE 2013                                                                     /

     PARTICIPANT OF NATIONAL (CZ) CHAMPIONSHIP ZVV3 BREZNICE 2013

                         

                               

 

 

 

 

AKIMOVA KRYTÍ / AKIM'S BREEDING

DATUM KRYTÍ JMÉNO FENY  MAJITEL WORKING DOG
9.4.2012 Setta Gymor (Chari z Esagílu x Bea Gymor)  Jan Hlaváček Setta Gymor CS
20.5.2012 Bona ze Svobodného dvora (Vito vom Waldwinkel x Cher Bílý Trpaslík) Zdeněk Vydra Bona ze Svobodneho Dvora
18.7.2012 Pepina z Berounské bašty (Olk Gymor x Dina Lenka Moravia) Zdeněk Vydra Pepina z Berounske basty
5.8.2012

Qwina z Berounské bašty (Max Černý obelisk x Bona ze Svobodného dvora)

Andrea Vydrová Qwina z Berounské basty
8.11.2012 Baccardi Heriwell (Larry ze Stříbrného kamene x Heriet z Nového draka)  Andrea Kaslová Baccardi Heriwell
10.11.2012 Yzett Gymor (Qwíno Chmelový kvítek x Irra z Březiny) Jan Hlaváček Yzett Gymor CS
17.1.2013 Megie z Třešňáku (Enzo z Jenive x Heny z Třešňáku) Petr Šolc Megie z Tresnaku
20.1.2013 Dina ze Svobodného dvora (Zoran Ben-Ju x Cher Bílý Trpaslík) Andrea Vydrová Dina ze Svobodneho dvora
29.3.2013 Dinghy Rebel Bohemia (Xant z Jirkova dvora x Nency z Dalub Bohemia) Jitka Salcmanová Dinghy Rebel Bohemia
14.4.2013 Etna od Jurečka (Brutus Drapa x Axia z Norpeku) Petra Fürstová Etna od Jurecka
28.4.2013 Dinghy Rebel Bohemia (Xant z Jirkova dvora x Nency z Dalub Bohemia) Jitka Salcmanová Dinghy Rebel Bohemia
1.5.2013 Karin Cita von der Duca Vallei (Ajax Girmido x Cita Neiberku) Willems-Dekker Karin Cita van de Duca Vallei
2.6.2013 Emina z Jirkova dvora (Ex z Jirkova dvora x Dali z Jirkova dvora) Markéta Štochlová Emina z Jirkova dvora
4.6.2013 Alli Katrei (Donn von der Lutter x Ina Gymor) Kateřina Linhartová Alli Katrei
28.7.2013 Gira z Kraje Karla IV. (Orry x Karen Hronovský pramen) Dita Kardová Gira z Kraje Karla IV.
20.8.2013 Kirké Vepeden (Basko ze Svobodného dvora x Furie Vepeden) Petra Fürstová Kirke Vepeden
26.8.2013 Megie z Třešňáku (Enzo z Jenive x Heny z Třešňáku) Petr Šolc Megie z Tresnaku
28.8.2013 Yzett Gymor (Qwíno Chmelový kvítek x Irra z Březiny) Jan Hlaváček Yzett Gymor CS
15.1.2014 Dafné z Trojmezí (Indy Starý skaut x Fera Venušina sopka) Dagmar Švecová  
26.1.2014 Ulke Ja-He (Vito Ja-He x Nela vom Haus Safko) Zdeněk Vydra Ulke Ja-He
15.4.2014 Cris Buranos Lobos (Gerro Leryka x Armína z Dubového mlýna) Eva Sýkorová Cris Buranos Lobos
30.5.2014 Armína Buranos Lobos (Gody Bořický jez x Armína z Dubového mlýna) Eva Sýkorová Armina Buranos Lobos
28.10.2014 Naomi Vepeden (Jaro Ja-He x Furie Vepeden) Andrea Vydrová Naomi Vepeden
3.12.2014 Tirra z Daskonu (Bren z Daskonu x Clarra Aykmar) Josef Králík Tirra z Daskonu
30.12.2014 Fergie ze Stříbrného kamene (Larry ze SK x Paris v. d. Mohnwiese) Jindřich Pekárek Fergie ze Stribrneho kamene
6.2.2015 Kethrin Bohemia Abakan (Chris z Větrného vrchu x Gira Bohemia Abakan) Kristýna Pilařová Kethrin Bohemia Abakan
10.2.2015 Samba v. Kirchberghof (Pinoccio v. Kirchberghof x Mareia v. Kirchberghof Hans Bodenmeier Samba vom Kirchberghof
12.2.2015 Odina z Kraje Karla IV. (Mates z Berounské bašty x Erica v. Tjärnshaget) Dana Štěrbová Odina z Kraje Karla IV.
21.2.2015 Agáta Vepeden (Jaguar Aritar Bastet x Denny Bílý Trpaslík) Petr Veselka Agata Vepeden
24.7.2015 Greis Buranos Lobos (Faro z Neiberku x Cris Buranos Lobos) Iva Valachová Greis Buranos Lobos
1.8.2015 Chanel z Klídkova dvora (Sid vom Haus Safko x Brita z Klídkova dvora) Petr Stříbrný Chanel z Klidkova dvora
19.9.2015

Furie Vepeden (Norman Eqidius x Agáta Vepeden)

Michal Veselka Furie Vepeden
20.11.2015 Cery Watembo (Kery Kamoš-Durabo x Guppi Vikar) Věra Kordulová  
25.12.2015 Begi Pavevy z Vokovic (Jaro Ja-He x Berry Mariko Bohemia) Pavel Vybíral  
18.1.2016 Mirra z Kraje Karla IV. (Diego v. Waisagrund x Fatty z Kraje Karla IV.) Věra Kordulová Mirra z Kraje Karla IV.
21.2.2016 Atari Cato Bohemia (Hoky Va-Pe x Kendy Duffmar) Vladimír Šejstal Atari Cato Bohemia
9.3.2016 Aveline Dallas v. d. Borkseranch (Cato Brandevoort x Dartel Burgerbosch) Gio Badjou  
10.3.2016 Regie z Cagova Ráje (Hoky Va-Pe x Chen ze Svobodného dvora) Jitka Burianová Regie z Cagova ráje
6.7.2016 Pandora Debrix (Nero z Údolí Ediny x Clea z Lomnického údolí) Petra Gabrišová Pandora Denbrix
26.10.2016 Ulke Ja-He (Vito Ja-He x Nela vom Haus Safko) Zdeněk Vydra Ulke Ja-He
4.11.2016 Toffee del Camino Duro (Raisers Dux x Lamamba vom Kirchberghof) Johanna Kindl Toffee del camino duro
13.3.2017 Vizi Favory Cross (Kümmel von der Donnerbrucke x Tyra Favory Cross) Theodor Krajčí  
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 

 

TOPlist